Co to jest Stuctogram?

Prosta metoda do zarządzania sobą. Szybkość, efektywność, łatwość zapamiętywania.

Wiedza, badania, genetyka, biostruktura w przyjaznej atmosferze.

Indywidualne podejście do każdego. Brak ogólnych teorii.

Relacje ze współpracownikami i klientami na wyciągnięcie ręki.

Oszczędność czasu. Wysoka efektywność w zastosowaniu już na sali szkoleniowej.

Sprzedaż i zarządzanie zespołem z sukcesami.

certyfikat structogram
Mój certyfikat

STRUCTOGRAM® SYSTEM TRENINGOWY: 

ZielfeldTrio

CZĘŚĆ 1

POZNAJ SAMEGO SIEBIE

STRUCTOGRAM® 1 stanowi wizualizację wyniku Analizy Biostrukturalnej. Jest kluczem do poznania samego siebie, prowadzi do uzyskania wiedzy
o własnej biostrukturze. Dzięki temu uzyskujesz informacje o własnych szansach i ryzykach, mocnych i słabych stronach oraz ograniczeniach.

structogram

STRUCTOGRAM® SYSTEM TRENINGOWY

CZĘŚĆ 2: TRIOGRAM

KLUCZ DO POZNANIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA

Umiejętności pracy z innymi ludźmi można się nauczyć. Posiadając umiejętność rozpoznawania biostruktur innych ludzi, stajemy się świadomi ich zachowań, motywów oraz szans.

STRUCTOGRAM® SYSTEM TRENINGOWY

CZĘŚĆ 3

POZNAJ SWOJEGO KLIENTA

Skuteczna sprzedaż zakłada, że rozpoznajemy osobiste pobudki klienta prowadzące do zakupu produktu. Dzięki temu znajdujemy najbardziej efektywne korzyści oraz stosowną ofertę. Podczas treningu uczestnicy uczą się m.in.: rozpoznawać istotne podstawowe motywy sprzedażowe, motywy społeczne, czynniki wpływu związane z produktem oraz odporność zakupową różnych biostruktur.

STRUCTOGRAM® SYSTEM TRENINGOWY

CZĘŚĆ 4

KLUCZ DO PRZYWÓDZTWA I BUDOWANIA ZESPOŁU

stuctogram

Trening przechodzi przez poziom predyspozycji poszczególnych członków zespołu na poziom ich oczekiwań. Uczestnicy na własnym przykładzie ustalają zasady działania w zespole i indywidualnego podejścia do każdego z nich. Dzięki znajomości biostruktur współpracowników bądź partnerów biznesowych ich natury oraz rodzajów projektów czy zadań, wiesz jak ich motywować i zapobiec wypaleniu zawodowemu.

Podczas szkolenia poruszany jest także temat rozwoju współpracownika i rekrutacji. Odpowiednie podejście do współpracownika, partnera biznesowego zgodne z jego biostrukturą zapewni efektywną pracę zespołu,
z bardzo niskim poziomem powstawania konfliktów oraz nieporozumień na poziomie komunikacji.

structogram zalety

Co mówią inni?

Rafał-Wiciun

Rafał Wiciun

Trener, Przedsiębiorca

Szkolenie STRUCTOGRAM należy do tej trudnej kategorii, w której uczestnik poznaje samego siebie. Ludzie różnie przyjmują wiedzę na swój temat i dobry trener winien z jednej strony być bardzo asertywny w stosunku do „wybuchów” emocji uczestników, ale też wykazywać się dużą empatią – bo każdy człowiek jest inny. Sam prowadzę szkolenia i mogę z czystym sumieniem polecić Martę Gargas, która doskonale łączy obie te cechy. Jeśli chcesz poznać siebie lepiej i wzmacniać swoje mocne strony, a słabe przekuwać w swoje atuty to szkolenie STRUCTOGRAM prowadzone przez Martę jest właśnie dla Ciebie!

Michał Siemion

Michał Siemion

Doradca klienta w branży finansowej

Brałem udział w szkoleniu Structogram organizowanym i prowadzonym przez Martę Gargas. Dzięki szkoleniu zacząłem lepiej rozumieć zachowania ludzi. Całość przygotowana była bardzo profesjonalnie. Każdy z uczestników otrzymał szczegółowe materiały szkoleniowe, które podczas zajęć były wykorzystywane oraz solidnie ugruntowały wiedzę po warsztacie. Szkolenie prowadzone bardzo zrozumiale. Prowadząca wykorzystała wiele form aktywności uczestników, dzięki czemu każdy mógł poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania i przepracować je zarówno indywidualnie jak i w grupie. Structogram to mnóstwo wiedzy w praktyce. Serdecznie polecam wszystkim, ale zwłaszcza osobom pracującym w sprzedaży oraz kierującym zespołem.

Michał białczyk

Mariusz Białczyk

Trener, coach, Dyrektor Zarządzający w firmie Polmedica

Marta to osoba bardzo energiczna i żywiołowa. Z jednej strony potrafi zarażać uśmiechem i dobrym humorem. Z drugiej jednak współodczuwa nastroje swoich rozmówców. Cechy te znakomicie łączy na szkoleniach, gdzie każdy może się poczuć jak u siebie. Na jej warsztatach zawsze jest czas by porozmawiać, zadać pytania i usłyszeć odpowiedzi. W trakcie warsztatów prowadzi dialog z uczestnikami i aktywnie włącza ich do zajęć. Dzięki temu szkolenia i warsztaty prowadzone przez Martę są ciekawe, zajmujące oraz niosą dużą ilość łatwo przyswajalnej i dobrze wykorzystywanej wiedzy, umiejętności. Szczerze polecam współpracę z Martą.