O mnie

Jestem Certyfikowanym Trenerem Mentalnym i Licencjonowanym Trenerem Structogram® Polska

Jestem Certyfikowanym Trenerem Mentalnym Licencjonowanym Trenerem Structogram® Polska.  Na co dzień patrzę na firmy z punktu widzenia pracodawcy oraz pracownika – uczę ludzi międzypokoleniowego dialogu i podpowiadam jak pracować by spełniać się zawodowo.

Cenię sobie rozwój osobisty i świadomą naukę. Jestem prelegentką na wielu konferencjach. W 01.2019 wystąpiłam na jednej scenie z Mistrzem Świata Jakubem B. Bączkiem w jego flagowym warsztacie „Roadshow. Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.

Od 2013 roku prowadzę własną firmę szkoleniową.

W 06-07.2019 przygotowywałam mentalnie męską Reprezentację Polski w siatkówce na siedząco do Mistrzostw Europy w Budapeszcie. Współpracowałam także jako wsparcie mentalne dla żeńskiej Reprezentacji Polski w siatkówce na siedząco  przy jej budowaniu.

Jestem także autorką książki „#BiznesMama – biznes urodzony w domu” oraz serii kalendarzy dla aktywnych zawodowo mam „Sekretne plany Biznes Mamy„.

Laureatka Diamenty Kobiecego Biznesu 2019

Jestem wsparciem mentalnym dla biznesu, sportu oraz rodzin. Wspieram w wydobywaniu drzemiącego w każdym z nas potencjału.

Wierzę, że małymi krokami można osiągnąć duży sukces.

Marta Gargas Trener Structogram
Z kim współpracowałam...
Trener mentalny sportowców
Moja przygoda z treningiem mentalnym rozpoczęła się od Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączek w październiku 2018.
 
Wtedy też poznałam od Mistrza Świata Jakub B. Bączek oraz jego fantastycznego zespołu trenerów mentalnych Daniel Janik, Kamil Lizurej, Krzysztof Ignaczak tajniki i techniki treningu mentalnego oraz uzyskałam kwalifikacje by wspierać sportowców, biznesmenów oraz wszystkich tych, którzy tego potrzebują….
 
Moja przygoda z Reprezentacją Polski rozpoczęła się od współpracy z Reprezentacją Polski mężczyzn w siatkówce na siedząco w czerwcu 2019.
 
Jak to jest reprezentować swój kraj i otrzymać złoto?
Niesamowicie. Rewelacyjnie. Bosko. Cudownie. Mogłabym tak w nieskończoność. Bo wiesz, tu nie chodzi o medal. Tu chodzi o sam fakt. Myślę, że trzeba być naprawdę kimś by nosić orzełka na piersi….
certyfikat structogram